Opis stanowiska:

Osoby na tym stanowisku będą odpowiedzialne za pracę w magazynie Lubelskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża, przede wszystkim przy przyjmowaniu i wysyłaniu pomocy humanitarnej do Ukrainy.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów (rozładunek/załadunek).
  • Obsługa wózka widłowego.
  • Praca z dokumentacją magazynową.
  • Odpowiedzialność za utrzymanie porządku i przechowywanie towarów zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Inwentaryzacja materiałów zgodnie z wymaganiami.
  • Współpraca z zespołem Lubelskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze logistyki, zaopatrzeniu lub magazynowaniu
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych UDT
  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych (ważne prawo jazdy kategorii B)
  • Wykształcenie zawodowe
  • Punktualność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze na okres 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dużej organizacji, będącej częścią międzynarodowego ruchu.
  • Praca wykonywana w Lublinie.
  • Wkład w działania podejmowane przez Polski Czerwony Krzyż na rzecz pomocy uchodźcom z Ukrainy

Kontakt:

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres ewelina.bury@pck.pl do dnia 28.04.2022. W tytule wiadomości proszę wskazać nazwę stanowiska. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/tkami.