Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pomoc i wsparcie dla podopiecznych Polskiego Czerwonego Krzyża – osób chorych, starszych, niepełnosprawnych. Praca w domu podopiecznego.

Zakres obowiązków:

Opieka nad osobą starszą i/lub niepełnosprawną, w szczególności: utrzymanie czystości w mieszkaniu, robienie zakupów, przygotowywanie posiłków lub dostarczanie z punktów żywienia zbiorowego, pomoc przy myciu/kąpieli, zmiana pieluch, zmiana pozycji ciała, oklepywanie, zapobieganie powstawaniu odleżyn, zamawianie wizyt lekarskich i towarzyszenie w drodze do i z przychodni, pomoc w załatwianiu spraw urzędowych.

Wymagania:
– wykształcenie min. średnie

– uprawnienia do pracy jako opiekun osób starszych/niepełnosprawnych, opiekunka środowiskowa, pielęgniarka lub pokrewne

– mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

– ze względu na charakter pracy poszukujemy osób o miłym usposobieniu, komunikatywnych, gotowych do pracy z osobą starszą/niepełnosprawną, rozumiejących potrzeby osób samotnych, niepełnosprawnych, posiadających prawdziwą chęć niesienia pomocy potrzebującym

Oferujemy:

– Pracę na umowę zlecenie w systemie godzinowym (20,54 zł/godz.)

– praca w domu podopiecznego

– liczba godzin do ustalenia

– pracę w organizacji humanitarnej o ponad stuletniej tradycji

Kontakt:

CV prosimy przesyłać na adres lublin.opieka@pck.pl. W temacie wiadomości prosimy wskazać nazwę stanowiska. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/tkami.

Kontakt telefoniczny: 81 504 93 51

Osoba kontaktowa: Dominika Słomka