Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołu Niemieckiego Czerwonego Krzyża jako partnera Lubelskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża w zamówieniach i zakupach w Lublinie oraz współpracę z magazynem Polskiego Czerwonego Krzyża.

Zakres obowiązków:
– Wsparcie przy lokalnych zamówieniach towarów w ścisłej współpracy z Koordynatorem ds. Logistyki.
– Zapewnienie terminowej dostawy wszystkich zakupionych artykułów od sklepów/dostawców do miejsca docelowego (Polska i/lub Ukraina).
– Dbałość o prawidłową archiwizację dokumentów.
– Zarządzanie i kierowanie powierzonymi pojazdami według poleceń przełożonego.
– Prowadzenie dokumentacji użytkowania pojazdu. Przestrzeganie zasad i procedur zarządzania flotą.
– Wsparcie przy odbiorze i wysyłce towarów z magazynu Polskiego Czerwonego Krzyża.

Wymagania:
– Doświadczenie w pracy w obszarze logistyki, zaopatrzeniu lub magazynowaniu
– Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów (ważne prawo jazdy kategorii B)
– Dobra znajomość miasta Lublin
– Wiedza i umiejętności w zakresie podstawowych napraw pojazdów
– Punktualność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
– Umiejętność obsługi komputera. Dobra znajomość programu Microsoft Office.
– Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym.
– Zdolność do dobrej pracy pod minimalnym nadzorem i pod presją czasu w dynamicznym środowisku
– Mile widziane doświadczenie w pracy jako wolontariusz/pracownik Polskiego Czerwonego Krzyża

Oferujemy:
– Umowę o pracę w pełnym wymiarze, w okresie do 31.12.2023 r. , z możliwością przedłużenia.
– Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dużej organizacji, będącej częścią międzynarodowego ruchu.
– Praca wykonywana w Lublinie. Kierowanie pojazdem na terenie Polski.
– Możliwość wpływu na rozwój działań Polskiego Czerwonego Krzyża oraz udzielania długofalowej pomocy uchodźcom w Polsce I Ukrainie.

Kontakt:

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres ewelina.bury@pck.pl do dnia 09.11.2022. W temacie wiadomości prosimy wskazać nazwę stanowiska. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/tkami. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/tkami.